Kedim Artık Malt Yemiyor

yumushyumak

Arkadaşlar benim kedim maltı çok severdi versem hepsini yiyebilecek kapasitedeydi. Son 1 aydır asla yemiyor kokluyor yemeden geri gidiyor. Tadı farklı olan başka bir marka denedim. Onuda yemedi. Sebebi ne olabilir ve ne yapmalıyım? Yardımcı olursanız sevinirim.

2 CEVAP

Lorelei94

Kediler bazen oyle şımarıkliklar yapıyor. Benim kedim de öyle. Ben gobegine sürüyorum yemesi gereken miktari. Temizlemek icin yaliyor mecburen. Bu sayede yemiş oluyor. Deneyebilirsiz.

natasha_nk

En sevdiği yaş mamanın içine karıştırıp verin.