Kısırlaşmış Kedinin Zıplaması

Susambaby

Kedim 1 hafta önce kısırlaştı. Onu ayri atlayip ziplayamayacagi bi odada tutuyorum. Cok sklmaya basladi. Cok hareketli bir kedidir her yere cikar. O yuzden odadan cikaramadm. Ne kadar sure sonra normal seyrine birakabilirim?

1 CEVAP

Lorelei94

1 hafta olmuş zaten rahatca hareket edebilir. Zaten canı yaniyor olsa hareket etmek istemez. Hareketli olması iyilesme surecinin iyi oldugunu gosterir ayni durumlar başımdan gectigi icin söylüyorum. Normal seyrine birakabilirsiniz.