Kedilerin Domates Yemesi

Kayip

Benim kedim domatesi çok seviyor veriorum bende bunun kediye bi zarari olurmu

15 CEVAP

ursaminor

Ayrıca bahçede yetişen bitkileri ilaçlıyorsanız, doğrudan yememesi daha iyi olur kanımca.
Ama acayip şeyler seviyorlar, biz de onları seviyoruz :)

Feronia

Seviyorsa yesin, taze meyve sebze faydalıdır kuru mamayla beslenen hayvanlara. Sadece yeşil kısımlarını almayı unutmayın ve aşırıya kaçmayın yeter.

SelinTuksal

çok yemesinin zararı olur çok fazla sodyum içeriyor çünkü domates

Kayip

Tamam o zamn yedirmeyim bende sevior die veriyordum

kedist

bizimkide çok seviyor ya bir keresinde bir bütün domatesi mutfaktan kaçırıp salona getirmişti hatta :)

Kayip

Oooo masallah valla bizimkide evim bahceli domates ekiorum am ordan da yiyor

kedist

oh sizinki organik takılıyor ne güzel :))

Feronia

Keşke bütün kedilerin bahçeden kendi kendine beslenme imkanı olsa :) fazla vermeyin Selin'in de dediği gibi. Ama bahçede çok dikkat edin, domates bitkisinin yeşil kısımları kediler için oldukça zehirlidir.

Kayip

Haklisiniz dogru o zamn cok az miktarda

emrezrtrk

Benim kız yeşil kısmını yemiş kustu iç parazit zannnetim ödüm koptu

Kayip

Aynen yaaa :D

Kayip

Artik dikkat etcegim yaa bilmiodum boyle zararli oldugunu yesiline dokunmuyor ama artik gozum ustunde

Kayip

Aynen yaaa bizde onlari acayip sevioruz fazla biilac yapmiorum ama artik domates yok ona

Kayip

Yaaa cok kotu olmus yaaa yesil zararloymis aynen

Eliflal245

Hayır olmaz ancak çekirdeksiz olması gerekeli