Kedim Tırmalama Tahtasını Hiç Kullanmıyor Onun Yerine Koltuk V.b. Yerleri Tırmalıyor Ne Yapmalıyım

keremcavuss

tırmalama tahtasını hiç kullanmıyor onun yerine koltuk halı perde v.b. yerleri tırmalıyor ne yapmalıyım

3 CEVAP

Haticeeeee

bir kere alıştıktan sonra koltukları tırmalamaya dönüştürmesi zor oluyor ama tırmalama tahtasına patisini sürttürün ya da tırmanma tahtası uzunsa üstüne oturtturun kendisi insin bi zaman sonra alışır .

Breda

Bizimki de kullanmiyordu tahtayi.. Örnek oldum.. Ben tirmaladim tahtayi.. Ilgisini çekti.. Şimdi o da kullaniyor..

nyancat

Catnipli tırmalama eşyaları var bir bakın derim ya da tırmalama tahtasının üzerine siz dökün catnipi