Felocell Mi Tricat Mi? Hangisi Etkili Ve Yan Etkisi En Az?

Lilibeth

Purevax bulamadığım için veteriner felocell veya tricat yapılabileceğini söyledi. Felocell daha etkili tricattan diyerek onu daha çok tavsiye etti. Felocell yaptıran var mı daha önce yan etki en az mı? Ayrıca 1.5 yaşında ama ilk kez karma olacağı için aralıkla 2 doz yapılması lazım dedi bu bizim durumumuzda çok zor kedi yazlıkta çünkü. Tek doz yeterli olur mu ve felocell yaptırmalı mıyım sizce? Yan etkiden dolayı hasta olmasını hiç istemiyorum çünkü 3 gün sonra evime dönücem o orda kalacak.

2 CEVAP

Seymaaacaan

Evet eğer karma aşı ilk defa olacaksa 2 doz yapılması şart. Benim kedimin ilk karma aşısı felocell yapıldı yan etkisini görmedik

natasha_nk

Merhaba her insanın bünyesi gibi her kedinin bünyesi de farklıdır. Etken maddesini yada aşının icerinigi bilemeyeceginiz için iki aşıda farklı kedilerde farklı etkiler yaratabilir. Ama genellikle aşıların yan etkileri hemen hemen aynıdır ben biofel ısrarla istiyorum . Zaten ateş yorgunluk ishal iştahsızlık yada kusma bunlar görülebilir yan etkiler daha farklı yan etkileri zaten olmaz 48 saat olmadan zaten geciyor