Dişi Kedi Kızgınlık

DidemCan

Kedim 10 buçuk aylık ve 2. Kez kızgınlık dönemine girdi. Son çare olarak veteriner hap verdi ama pek sağlıklı olmadığını duygum ve bir işe de yaramadı. Mart gibi kısırlaştırmamız uygun dedi. Kızgınlık dönemini daha hafif geçirebileceği bir çözüm var mı acaba ? :(

1 CEVAP

Emrondre

Benim kedimde kızgınlığa girmişti o dönem üç gün hap kullandık bir yan etkisi olmadı benim size önerim gece birde verin ilacı daha etkili oluyor kızgınlık dönemimde benim kedim dişi o dönem hep ilgi istedi onu oyaladım sürekli bir iki gün uykusuz kaldım ama olsun değer