Uzun Tüylü Kedi İçin Mama ?

Dilarayrtsvn

Herkese merhaba .uzun tüylü chincilla kedim için mama önerileriniz nelerdir.

5 CEVAP

Seymaaacaan

Uzun tüy mama seçimi için ayrıcalık yaratmaz. Üst segment acana, orijen, nd; orta segment proplan, sanabelle, royal canin, hills, advance önerebilirim

Dilarayrtsvn

@seymaaacaan bazılarında yumak olusmasını engeller gibi ibareler okudum ve ayrıcalık yaratacagını düşündüm ☺️

GzdeAkbuz

Yuttuğu tüyleri kusarak çıkarmasını isterseniz kedi cimi veya dışkı yoluyla atsın derseniz tüy yumağı önleyici malt kullanmalisiniz tabi kusturarak cikarttiran maltlarda var araştırın derim kuru mamalarinda tuy yumagi engelleyenleri var fakat genelde yetersiz kalıyor mama olarak önerim royal canin, acana, nd, hills, proplan aklımda şuan

Seymaaacaan

Tüy yumağı önleyici mamalar fasafiso zaten bir kaç mama var o ibarenin yer aldığı. Hangi mamayı kullanırsanız kullanın malt vermek zorundasınız diyebilirim uzun tüylü olduğu için Malt miktarını çoğaltabilirsiniz

Okan3439

Ben nd ocean serisi kullanıyorum uzun tüylü kedime çok iyi geldi