Unique’ten Virbac’a

Arkadaşlar 9-10 aylık erkek kedim için unique üriner mamadan virbac hipoalerjik mamaya geçtik karıştırarak vermeyi yeni bıraktım 14 gündür ishali durmadı denflor kullanıyorum 2 gündür hâlâ devam ediyor normal mi?

6 CEVAP

Veterinerimle iletişim halindeyim yeni mamaya geçtiğimiz için hidrolize proteinden kaynaklı olduğunu söylüyor sanırım ben yine de mamasını değiştireceğim 😕

Evet veterinerim mama kaynaklı ishal olduğunu probiyotik kullanıp biraz daha beklememi önerdi uniqe üriner 2 kg 400’dü virbac 3 kg çok hızlı bi kargo ile 870’e geldi

Anonymus985465

14 gün ishal çok uzun bir süre.
Taze dışkı analizi ile sebebi teşhis edilip uygun tedavi uygulanır.
Su ve dolayısıyla mineral kaybı organlara zarar verir.
Vakit kaybetmeden vete götürün

Balimlilac

14 gün ishal çok uzun bir süre. Evde yapabileceğiniz bir şey yok sanırım. Su kaybı ciddi bir durum. Lütfen veterinere gidi bir an önce.

Cennet29

Çok geçmiş olsun belli ki mama geçişinden kaynaklı bir problem yaşıyorsunuz. Unique üriner mamanın ve virbac mamanın fiyatını da söyleyebilir misiniz acaba

Cennet29

unıque mamanın içeriğini çoğu kişi sevmesede benim kedimi ishal yapmayan ve ona iyi gelen nadir bir mama. Aylardır unıque markanın serilerini kullanıyorum. Kaç defa ND falan kullanmaya çalıştım hep ishal oldu bende artık daha kaliteli mamalar denemeye çalışmıyorum.