1 Ayda 3 Kızgınlık

luvhera

kedim 1 ay içinde 3. kızgınlığına girdi. normal midir?

6 CEVAP

Mehmetcan1

Kediniz dişi olmalı ruh sağlığı tamamen bozulmadan kızgınlık biter bitmez kısırlaştırmalısınız

luvhera

veterinerimiz 1 yaşına kadar bekleyin dedi kısırlaştırma için. ne yapmalıyım

benbalim

Biz 8 aylıkken kısırlaştırdık aynı şeyleri yaşıyorduk. Stresi azaldı şu an 6 aylık sonrasında kilosu vs normalse bence kısırlaştırmalısınız.

aslihan_e

Kapalı ortamdaki kedi daha sık kızgınlığa girer ve hamile de kalmıyorsa tekrar kızgınlığa girmesi çok normal.

Mehmetcan1

Kedinizin muayenesi yapılmalı illaki 1 yaş diye bir kaide yok ben erkek kedim 5 aylıkken kısırlaştırdım. Muayene edilip sonucuna göre kısırlaştırma yapılıyor

dd13

Mehmet bey erkek kedi ile dişi kedinin kısırlaştırma süreci biraz farklı işliyor ama