Köpeğimin Irkı

Lokiiiii

Merhaba. Oğlumu yeni sahiplendim. 2.5 aylık Cavalier king charles diye aldım. Çok zayıf. Boyu uzun ama baya zayıf. Aldığım yer ve veterinerim çok zayıf olduğu için burnu uzun duruyor. Kilo aldıkça yüzü oturur bedeni oturur dediler. Bi petshopcu arkadaş da Kırma olsa renginde bu kadar beyaz yoğunluğu olmaz dedi. Ama yine de çok kararsız kaldım. Fotoğrafta büyük görünüyor ama çok küçük ve çok zayıf. Düşünceleriniz nedir acaba?

4 CEVAP

Balimlilac

Yüzü oturmasa, burnu uzun olsa hatta kırma bile olsa köpeğiniz çok tatlı. Boş verin ırkını, tüyü kadar ömrü olsun.

Lokiiiii

Teşekkür ederim bende sorun etmiyorum ama çok büyürse evde sorun yaratır o yüzden çekiniyorum.

isVET

köpeğinizin ırkı Cavalier King Charles Spaniel çok küçük olurlar merak etmeyin

Catmom777

Bu tatlılık bir oda kadar olsa da sahibi olmak isterdim maşaallah. Kilo için zaman verin 3 kere besleyin güçlensin biraz çok zayıf duruyor