Köpek Mamasınalıcam Acil Cevap

Ugurkoc34

Merhaba 3 aylık jack russelim var acana puppy small breed kullandık ama tabuk yaramadı onun yerine şu mamayı alsam?
https://www.petlebi.com/kopek-urunleri/acana-classics-classic-red-kuzu-etli-ve-sigir-etli-tahilsiz-yetiskin-kopek-mamasi-114kg.html

Yievbilirmi yavru maması yazmıyor ama ???

11 CEVAP

Feronia

All Life Stages bir mama. Yiyebilir.

Feronia

Bütçeniz yetiyorsa köpeğinize alabileceklerinizi en iyiden bu mamaya kadar yazayım:

  1. Orijen Freeze-Dried (bulamayabilirsiniz)

  2. Instinct Raw Boost

  3. Instinct

  4. Orijen

  5. Acana tahılsız

  6. Acana düşük tahıllı (bu)

Ugurkoc34

Linkini attığım mama hakkında düşünceniz nedir ? Bu fiyatlara alabilecegim en iyi mama sanırım linkteki

Feronia

Fiyatına göre Türkiye'de alabileceğiniz en iyi mama budur.

Ugurkoc34

Tamam ozaman bu mamayı alırım teşekkürler :)

Basakes

Yavru yazmiyorsa değildir, para vermeyi düşünüyorsanız orijen alın acananin yan markası ama daha iyi, daha yüksek proteinli

Ugurkoc34

Şu mama olayını araştır araştır iyisini buldum de sorayım hala bir üstü var

Ugurkoc34

Kafamı karıştırdınız :))

Feronia

Profilimdeki kalın yazılmış linke basarsanız "Köpek Beslenmesi" kategorisinde işinize yarayacak bilgiler bulabilirsiniz.

Ktslkysclk

Orijen'i tavsiye ederim fiyat olarak pahalıdır bir evlatlar için son derece kaliteli bir mamadır

sekersoytolga

Ben feronia nın onayından sonra kullanmaya başladım bu mamayı. Alabiliyosan 17 kg almanı tavsiye ederim daha uyguna geliyo. Yaklaşık 10 gündür filan kullanıyoruz bu mamayı,proteini fazla olduğu için ilk başta dışkısında hafif bi cıvıklık oldu. Eğer başına gelirse acaba bişey mi oldu deyip koştur koştur verenere gidip 500 lira tahlil parası verme diye söylüyorum :) benim kızımın enerjisi hali vakti yerinde