Bağışıklı Güçlendirme

dd13

Merhaba arkadaşlar,
Kedi dostumun yaklaşık 3 gündür üst üste 3-4 kere hapşurduğunu fark ettim. Üst üste hapşurduktan sonra gün içinde başka zamanlarda hapşurmuyor. Açıkçası hem yemeğinde, dışkılamasında, hareketinde bir azalma olmaması hem de zaten yakın zamanda veterinerine götüreceğim için çok telaşlanmadım ancak size de danışmak istedim. Aranızda böyle bir durum yaşayan var mı? Kedi dostunuzun bağışıklığını güçlendirmek için neler yapıyorsunuz?

4 CEVAP

Hayvanasigi0

Malt verebilirsiniz onun dışında sıcak yerde tutun bu günlerde bir de tavuk haşlayıp susuyla verseniz güzel olurQ

Lilibeth

Arada sırada Supravit vitamin, genelde de haşlanmış yumurta, ciğer, 1 yk yoğurt ve tavuk suyu çorba yapıyorum. Dıştan vitamin yüklememek gerekir her zaman bence doğal yollardan bağışıklık güçlendirmek daha iyi

Hayvanasigi0

Malt verebilirsiniz onun dışında sıcak yerde tutun bu günlerde bir de tavuk haşlayıp susuyla verseniz güzel olurQ

KremTheCat

Haftada 1 kez Viyo Immun Plus kullanıyorum.
Şuan yavru olduğu içinde 60 gün boyunca (günde 1 kere) Vetri-Science Nu Cat Multıvıtamın kullanıyorum.