Sokakta Besledigim Kedilerden Biri Grip Oldu Veterinere Goturemiyorum Ne Yapabilirim

pistan32

Lütfen yardım edin

8 CEVAP

pongul

kendi adıma herhangi bir ilaç vs. öneremem kilosunu durumunu bilmeden ancak kendini yakalatmadığından vete götüremiyorsanız, gücünü yitirmemesi açısından besleyici değeri yüksek kaliteli yaş mama takviyesi yapın. enerji vermesi için tavuk haşlayın suyunda makarna haşlayıp etleri içine didin verin. ev yapımı yaş mama konusunda daha bilgili arkadaşlar yardımcı olabilir @Feronia gibi.

pongul

şöyle bir link var bir okumanızı tavsiye ederim uygulayabilecekleriniz olabilir içinde: link

izzy

Allah sizin gibi insanların sayısını çoğaltsın inşaAllah sokaktaki canları unutmamanız çok güzel bir şey Allah güzel gönlünüze göre versin...sevgililer. ...

yaseminece

Benim de dışarda beslediğim bir minik grip olmuştu.Bizim oğlan kıskanç olduğu için eve alamadım fakat yattıgı kedi evinin içine ılık su dolu pet şişe koymuştum.Ona yaslanıp uyumaya bayılıyorlar.İyileşene kadar yaş mama(animonda)+ vitamin(gimcat baby paste) takviyesi yapıp bol bol ılık su içirmiştim.Kısa sürede toparladı miniğim şimdi kocaman oldu:) Umarım kısa sürede toparlar,ben vete götürmeden bu şekilde iyileştirmiştim

pistan32

Cevabınız için çok teşekkür ederim internetten hasta kedi çorbası diye bi tarif buldum onu yapıp püre haline getirdim içinde patates havuç pirinç ciğer ve yumurta sarısı var yeterince besleyicimi sizce bu arada kedim yakalanıyo maddi konulardan dolayı götüremiyorum veterinere

pongul

hazırladığınızı yediyse ne güzel. linkte bahsettiğim uygulamalara da bakabilirsiniz. ayrıca şu yazı da var ben daha önce okumuştum link

pistan32

Eve aldım evde şiringayla besliyorum kusura bakmayın yeni üye oldugum icin petlebiye tam bilgi verememisim gonderdiginiz linkler isime cok yarıyacak tesekkurler.

pistan32

Insallah bizimkide iylesicek ☺güzel yorumlarınız için tesekkurler