Sokak Kedisi Elimi Tirmaladi

Fistikliokum

merhaba, sokak kedisini beslerken elime pence atti , tırnağıni geçirdi, hafif kanadi elim , hem3n sıktım kani akittim iyice ve bol kolonya sürdüm,yanimda kolonya vardı, kafama takıldı bi saglik merkezine falan gitmeli miyim? kedi öyle sağlıksız hasta gibi durmuyordu ama suphe oturdu icime birsey olur mu diye?

3 CEVAP

Sezgek

Tırmalama ile çok ciddi bir hastalık bulaşmaz (hiç bulaşmama ihtimali tabiki %0 değil) ama siz zaten gerekeni yapmışsınız elinizi ılık su ve sabunla yıkamayı da unutmayın bu tarz durumlarda bence bir yere gitmenize gerek yok geçmiş olsun

Zxhrlast0x

Gerek yok brnce bol sabunla yıkayın kolonya falan sürmüşsünüz

Ruzgarin

Ben olsam kuduz aşısı olurdum