Kedilere Geçici Yuva Bulmak İçin Neler Yapılabilir?

Untuung

Anket

Geçici yuva hakkında bilgilendirici makaleler
(0 oy)
Geçici yuva olanların deneyimleri
(1 oy)
Petlebi'de geçici yuva için özel bölüm
(5 oy)
Sizin fikriniz
(11 oy)
Toplam (17 oy)

Bir hanımın kedileri için kasımdan beri yazmadığım grup, kedi sitesi kalmadı ,ek olarak kadınlar klubu gibi alakasız sitelerde bile topik açtım. Mama ve kumu da Nilüfer hanım verecek.Söz verdim yuva bulana kadar yardımcı olmaya çalışıyorum ama yok .
Ofis patronu sürekli şikayet edip kedileri götür diyor geçici yuva bile bulamadım
Bu soğukta gündüz balkonda duruyorlar . Hasta olacaklar yakında.
Ben bunlara nasıl geçici yuva bulabilirim ?
Türkiye'de geçici yuva bilinci oluşturmak için Petlebi ^de bir insiyatif başlatsak.
Alerjim çıktı gibi bahanelerle kedi terk etmek yerine insanlar geçici yuva olup kedili hayatı denese terk edilen kedi sayısı da azalır.
Bu arada kedileri ilk önümüze çıkana vermek zorunda kalmazdık - evet soğukta bahçede bakılan tekir için fazla seçici olamadım. Umarım çocuklu ailede hırpalanmaz (gerçi çocuklar büyük )

3 CEVAP

Untuung

kediler yuvalandı

aslihan_e

İnternet üzerinden mi yuva buldunuz acaba? Şuan evime hamile bir kedi aldım daha önümüzdeki ay doğacaklar ama şimdiden napıcam diye derdine düştüm. Evde çok fazla kedi var ve ailem kabul etmeyecek. İnşallah ben de yuva bulurum bebeklere.

Untuung

Çok uğraştım ama yine sahibi buldu yuva . Çevresindeki insanlardan biri almış .Ne videolar yaptım twitter instagram , kedi yuvalandıran sayfalar hepsini denedim. Bu ara çok kedi terk ediliyor . Şimdiden yerlerini ayırtın bence .
Sağlıklı doğum sağlıklı bebişler dilerim