Ucuz Mama Enjoy Reflex

UYE

Arkadaşlar biliyorsunuz artık mama fiyatlarını biliyorsunuz bende ucuz mama arıyorum goody kadar kalitesiz ve hayvanların yiyemecegi kadar kötü bir mama değilde daha kaliteli mama arıyorum enjoy yiyor reflex te buldum mama şu an indirimde acaba alsammı başka mama markasında önerirseniz sevinirim köpek ler için reflex iyi midir sizce

12 CEVAP

UYE

Teşekkürler evet sokaktaki canlara

amillaaa

Purina Cat Chow benim sokak kedileri için bile kesinlikle tercih etmeyeceğim bir mama, fiyatını da kesinlikle hakkettiğini düşünmüyorum. @Ates2810, benzer fiyat aralığındaki daha güzel mamalara yönelmenizi tavsiye ederim :)

amillaaa

Akıma gelenlerden Mystic, indirimdeyken Obivan Selection. Biz Felicia'dan memnunuz en çok ama o bir tık daha pahalı maalesef :(

Cennet29

Econature somon(sokak bayılıyo)
Milo somon
Bonnie marka 10 kg'si 250-280 tlye düşüyor indirimlerde ben bu hafta 280 e aldım ilk defa denicem umarım sevilir.

GzdeAkbuz

Scafiyy, Pawmas, Dr.Sacchi , Luis, Obivan, Mito, tercih edilen fiyat performans ürünü bunlar

pablopicasso

Ben sokak canları için enjoy kullanıyorum. Seviyorlar.

pablopicasso

Ben sokak canları için enjoy kullanıyorum. Seviyorlar.