Aşı Sonrası İştahsızlık Uyku Normalmi

Erica

Çok acil çok zoe durumdayız
Kedim yabancı cisim yutmuştur şüphesiyle vet e götürdüm rönt cekıldı bişey görünmedi ama iştahsız ve durgun. Serumlar vitamınler takıldı bi lokma zar zor yedi sadece 3 gündür bu haldeyiz. Bugün en son taburcu olurken iç parazit aşısı yaptırdım az olan iştah komple gitti. Lütfen tecrübesi olanlar fikir verin bu. İçparazit aşısı iştahsızlık yaparmı ?

22 CEVAP

Erica

Çok sağolun allah razı olsun hepinizden

pongul

nasil oldu?

Normal

guineapigela

hiçbir sıkıntı olmaz benim kedimdede aynı şey oymustu yaklaık 1 gün sonra falan geçer benim kedim de eski heline dondu

izzy

Geçmiş olsun suan ki durumu nedir pisinin :(

anfrenee

çok normal endişelenmenize gerek yok benim köpeğimnde de her aşı sonrası iştahsızlık çok fazla uyku vardı veteriner bize söylemişti zaten endişelnmeyelim diye :) sizinde endişelenmenize gerek yok:)

Ssenaa51

Ben de normal olduğunu düşünüyorum benim köpeğim de öyle aşı olduktan sonra sürekli uyuyo ve bi şey yemek istemiyo 1-2 güne geciyo :) sizde de öyle olcaktir :)