Kedimin Kulak Uçları Ve Burnu Soğuk

MerveeMia

Arkadaşlar selam kedim 1 hafta önce soğuk algınlığı oldu hala antibiyotik kullanıyorum sobalı evdeydik hasta oluyor diye doğal gazlı eve geçtik heryer yanıyor ve ev gayet sıcak biz kalın giymememize rağmen üşümüyoruz ama kedim bu eve geldiğimizden beri kulakları soğuk burnu soğuk burnu akıyor zaten akıyordu gelmeden önce de vete muayene olduk üst solunum yolu enfeksiyonu ciğerlerine inmemiş antibiyotike devam dedi ama sobalı evde soğuk kapıp kulağı burnu üşümezken dogalgazlo evde neden böyle oldu bilen var mı yemesi içmesi normal enerjisi yerinde sadece kulakları burnu soğuk ve burnu akıyor

4 CEVAP

Lorelei94

Aslinda hep ılık ve bazen sıcak odada olmasına rağmen benim kedim de öyle ama ben endişelencek bir sey oldugunu düşünmüyorum. Kış geldi diye oyledir.

MerveeMia

Umarım teşekkür ederim 🙏🏻

Anonymus985465

Antibiyotik aldığına göre bol suda haşlanmış tavuk yedirin ve probiyotik verin.
Ayrıca antibiyotikten önce mide kiruyucu da almalı.

MerveeMia

İshal değil ki probiyotik vereyim veteriner antibiyotik C vitamini ve öksürük şurubu verdi 2. Kez kontrole gittik ilaçlara devam dedi 1 haftadır burnu akıyor ve tıkalı başka rahatsızlığı yok