Kedi Cis Kokusu

simbakedi

merhaba. acana mamadan nd dusuk tahilli kisir mamaya gectik, ancak kademeli bir gecis yapamadik kart odeme tarihi vs tam acana bittiginde alabildik mamayi. bu aralar kedimin cisi cok kokuyor. cis topaklarina baktigimda bir sorun yok, kakasi da normal. kedim yaparken de zorlanmiyor cisini ama neden bu kadar kokuyor olabilir?

8 CEVAP

blue_hpood

çok tuhaf.. ben de felicia’dan direkt n&d’ye geçtim tekrardan fakat böyle bir şey hiç yaşamadık. acaba su içmesi falan mı azaldı?

blue_hpood

su içmesi arttıysa bu da bir sorun olabilir. bence muayene ettirmekte fayda var.

gece18

İdrar sağlık kontrol kiti var isterseniz onu bir deneyin. T r e n d y o l sitesinde yorumlarada bakabilirsiniz. Kullanmadım lakin kullananların yorumları olumlu.

Arada bizimkininde kokuyor ama arada. Eğer bir sorun varsa kullandıgınız saglık kontrol kiti durumu size gösterebilir. Kumun için döküp kediniz işeyince durum beliriyor. “Health indicator sağlık kiti” diye geçiyor ismi.
60₺ gibi fiyatı.

gokhansultan

Benim de başıma 2 hafta önce benzeri geldi. Acanadan, sanabelle urinary geçiş yaptım ve 3-4 gün çişi koktu ve geçti sonradan

Zxhrlast0x

Benim kedim calicivirus tedavisi alınca kokuyordu çişi yani hastalandığında ama gözlemleyin eğer şüphelenirseniz götürün biraz daha gözlemlemekte fayda var

simbakedi

güncel

simbakedi

@blue_hpood tam tersi gözlemledigim kadarıyla artmış gibi. bilemedim yani iştahı vs her şeyi yerli yerinde ama bi garipsedik

simbakedi

@blue_hpood @gece18 teşekkür ederim. biraz daha gözlemliycem bu şekilde devam ederse götürürüm veterinere :( bir sorun olduğunu düşünmüyorum umarım da öyledir ne yapıcam bilemedim.