Kedimin Burnu Soyuldu

edadnmzr

Çok soru sordum ama hepsini topluca atayım dedim birçok kişiden fikir olabilmesi için. Birkaç gündür araştırıyorum bir türlü yanıt bulamadım. Oğlumun burnu normalde ilk resimdeki gibi kahverengiydi. Şimdi birkaç aydır soyuluyor yerine geliyor. Tekrar soyuluyor. Bazen kabuk bağlıyor. Bir aya yakındır yerine gelmedi. Ellediğimde daha ince bir deri gibi dokusu. Eskiden kalın kadife gibi yapısı vardı. O kadar bebek gibi bakıyorum ki ona. Ama hep bir şeyler oluyor anlam veremiyorum moralimi çok bozuyor bu durum 😔

3 CEVAP

Fistik23

Normelde olması gerekende böyle değilmi benim Kedimin burnuda yumaşak sert değil

edadnmzr

Minminik

Acaba universite hastanesinemi gitseniz hem pati derisi hem burun derisi bagisiklik sistemi gibi bisey mi acaba bu rahatsizliklarin sebebi