3.Kedi Fazla Gelir Mi?

Elfffff

3.bir kediyi sahiplenmeyi düşünüyorum.Sizce fazla gelir mi? Aşırı olur mu?

7 CEVAP

SelinTuksal

Siz ne diyosunuz 6 kedi bakıyorum evde ben :D

eltarcin

Bakabilecekseniz, sonradan sokağa düşmeyecekse 3. kedi iyi olur diye düşünüyorum. Ama tabii bu hususta diğer kedilerin de onu kabullenmesi gerekir. Kabulleneceklerinden ve bakabileceğinizden eminseniz sahiplenin derim. Sonuçta bir canın daha hayatı kurtulur.

kedici

Madi manevi diğer kedilerinizle aynı ilgiyi verebilecekseniz 10 tane bile olur :):)

kedici

Madi manevi diğer kedilerinizle aynı ilgiyi verebilecekseniz 10 tane bile olur :):)

Sevgi_ylzy

Bakabilirseniz ve birbiriyle anlaşacak cinste kedilerse hiç sıkıntı olmaz

sanemk

eğer iki kedini de mutlu ve rahat bakıyor isen bence 4 kedi bile bakabilirsin derim

guineapigela

tecrüben varsa fazla değil ilk defa bakıyorsan bile alısırsın tecrübe kazanırsın bence fazla değil