Afyon'da Yaşıyorum.erkek Exotic S. Bir Erkek Kedim Var . Acil Dişi Bir Kedi Arıyoruz. Nolur Mesaj Ya

P0C1N

  1. Afyon'dan bir disiKalın Yazı kedi istiyorum.2. Cinsi exotic shorthair veya ıran kedisi olsun istiyorum

6 CEVAP

canakavi

Siparişinizi hemen giriyorum. Çikolata sosuda ister misiniz ?

zeynepgurgen

@canakavi Kendimi görmüş gibi oldum :)

canakavi

ne diyim müşteri memnuniyeti önceliklerimiz arasında :D :D :D

zeynepgurgen

Acil derken?

yasement

.d

Yahu bu soruyu önce de sordunuz aynı tepkiyi aldınız. Burası hayvan pazarı (!) mı arkadaşım. Veterinerler var bunun için. Acil olan ne ise veterinere anlat. Sen biyolojik çocuğunu evlendirmek için arkadaşlık sitesine girip ogluma/kızıma bir damat/gelin ariyorum diye başlık açıyor musun? Ya da onları evlendirmek için nüfus Müdürlüğü sayfasına girip böyle başlık mı açıyosunuz? Hayvanın da hisleri var kurban olayım git yetkilisiyle görüş.