İş Yerinde Yavru Kedi

Sakizzz2

Arkadaşlarım iş yerimin önünde yavru bir kedi var normalde bir sıkıntısı yoktu kaçıyordu benden sevdirmiyordu hiç izinliydim bir hafta yoktum bugün geldiğimde çok bitkin halsiz yemek falan yemiyordu yanına yaklaşıyorum kaçmıyor öylece kutu yapmıştık orda yağıyor yani herhangi bir yarası falan yok veterinere götürebilecek hiç imkanım yok maalesef ne yapabilirim

2 CEVAP

salihaondag8

Egerki maddi durumunuz hiç yoksa veteriner kliniklerine mesaj atarak durumu ciddi ölecek yani çok kötü maddi durumum yok getirsem bakarmisiniz diye rica edin illaki ücretsiz bakan klinikler var yani egerki bakmazlarsa sokak hayvanı olduğunu ne kadar ücret aldığını karşılayacak maddi durumunuz olmadığıni yarı yariya verebilirsiniz öylede bakıyorlar yani sokak hayvanlarına ayrıcalık tanıyorlar ben bu şekilde götürdüm birçok sokakta baktığım hayvanları degilse maddi manevi yorardi beni bu durum inşallah götürür ve halledersiniz çok geçmiş olsun inşallah birşeyi yoktur 🤗

salihaondag8

Egerki hiçbir şekilde yemek yemiyor ve su icmiyorsa durum ciddi çok vakit kaybetmeyin derim goturesiye kadar et tarzı seveceği şeylerle ve su içmesini bir nebze yardımci olunki bağışıklığı iyice düşmesin Allah korusun sonra dahada kötü olur 🤗