Kedim Çok Korkak

MMK06

`Merhaba
Kedimi 3 aylıkken sahiplendim başka birinden şimdi ise 5 aylık oldu ama çok korkak aşırı hemde. Asla bi koltukta uyumaz veya uzanmaz asla halıya uzanmaz veya yatmaz sadece olduğu yerde oturur saatlerce bekler yani diğer hiç bir şeyini eksik etmiyorum. 2 tane tuvaleti var bu alt katta bi üst katta 4 tane mama kabı tabi hepsi 2 üstte 2 altta. Bilmiyorum aklıma süreci dedim ama nerdeyse 2.5 ay oldu hiç bir gelişme yok. Ne yapmalıyım bilmiyorum.

1 CEVAP

MMK06

Ve bir not daha onu sevmeye çalışıyorum hemen yanımdan gidip başka yere uzanıyor ve çekmecelerde yatıyor dolap altlarında yatıyor