Kedime Ne Oluyor ?

Ekinburcuu

Arkadaşlar kedim yaklaşık 58-60 gündür hamile ve kendini hiç sevdirmeyen bir kedi bugün davranışları çok değişti karnına masaj yaptırıyor sürekli yanıma geliyor falan . Bu akşama doğru yine masaj yaparken beyaz akıntısı olduğunu gördüm . Acaba doğruyor mu yoksa hasta mı biraz ishal ama rengi normal sadece orta derecede sulu dışkı ama yaklaşık 2 saattir masaj yapıyorum karnına ve mırlıyor bu normal mi ? Çok korkuyorum ona bir şey olacak diye lütfen yardımcı olun

3 CEVAP

akitalove

Belki dogumu yaklasmistir önerim temiz carsaf ve doguracak bir alan hazrlayin ve dogumda kedinizin yaninda olun

Ekinburcuu

Her şey hazır ama bu kadar mırlayınca ve biraz ishal olunca biraz korktum

zeynemila

Karnı birkaç gün oncede açılmaya başlar ben 2 kere kedi doğurttum oradan biliyorum bu arada 1 güne doğurur haberiniz olsun