Yavru Köpek İçin Mamalar!!!

Sevgi_ylzy

yeni bir yavru alıyorum golden türü bir köpek ilk hayvanım olacak bu yüzden beslenmesi konusunda tedirginim. Sizce en sağlıklı ve besleyici mama olarak hangisini kulana bilirim?

9 CEVAP

SelinTuksal

Petlebi işine geldiği gibi bilgi alışverişi sağlanmasına izin veriyor sadece @soru sahibi :)

SelinTuksal

ND düşük tahıllı belki düşük bütçe için iyi olabilir ama acana clasics ile fiyatı yakın. O yüzden Acana clasics öneririm ben de.

sekersoytolga

+Acana puppy large breed
+Acana classic red
İkisi de içerik olarak çok güzel. Classic red için yaş sınırı yok ce taneleri küçük yavru köpekler de rahat yiyebilir. İkisinde denGlikozamin takviyesi var. Ki goldenlarda genetik olarak kalça çıkığına yatkınlık var. (Glikozamin kalça çıkığında desteklemek ve ileriki yaşlarda daha büyük problemler yaşamamak adına takviye diyim kabaca)

Sevgi_ylzy

Gerçekten hepinize çoook teşekkür ederim sanırım Petkebinin en iyi yanı bu bilgi alış verişini sağlıyor. Bu arada @eltarcin onu nasıl yanlış okudun :)))

Feronia

Bunu bizim kadar uzun süre Petlebi kullanmayanlar anlamaz. :D
@Selocan

sekersoytolga

Bide burdaki gerçekten bileğimi arkadaşlardan öğrendiğim kadarıyla nd nin düşük tahıllı ürünleri filan da güzel mamalardan. Ama onları bilmiyorum kullanmadım hiç. Ben Labrador ve kurt için classic red kullanıyorum. Deli gibi yiyiyolar ve enerjileri hareketleri Bomba gibi

sekersoytolga

Bilgili* arkadaşlar

eltarcin

Yarım saattir soruyu "yavru köpekte mantar" diye okuyorum. Cevaplara bakınca da niye mama markası ile ilgili yorum atmışlar diyorum :D İşte ben :))
@sekersoytolga, @SelinTuksal,
Bende bunları söyleyecektim :))

SelinTuksal

Hakkaten öyle ezgiş :DD benim 1 yıl oldu heralde