Kediniz Gunde Kac Kere Tuvaletini Yapiyor

Minminik

4 aylik oglum var tekir gunde 2 kere cis ve 2 kaka yapiyor her aksam kumunu temizliyorm ama sanki az su iciyor yemegini gunluk porsiyon veriyorum aksama bitmemis oluyor sizde durumlar nasil yaşta belirtirmisiniz

12 CEVAP

Rosier4

Bizim ki 4 aylık ortalama günde 4-5 kere çiş 1-2 kez kaka yapıyor.

felix21

bence gayet ideal benim kedim günde bir kaka 2 çiş yapıyor

Balimlilac

Az su içse 2 kere çiş yapmaz diye düşünüyorum. Yada çiş topakları çok mu küçük ?

Minminik

evet genelde ceviz boyutunda, evin 3 yerinde su var her gün su değiştiriyorum ama içmiyor sanırım

Lorelei94

Gunde en az 2 ciş topu ve en az 1 kaka normal olan. Kediniz istahli bence ve gormediginiz yerde su iciyor gibi =) yavru oldugu icin ictigi kaptan suyu azaltamiyordur ondan farketmemis olabilirsiniz =)

Balimlilac

@Rosier4 günde 4-5 çiş sanırım biraz fazla ama siz yine de bu durumu veterinerinizle paylaşın.

Esomeli

Günde 2 kere kaka 3 4 kerede çiş yapıyor

Esomeli

Bu arada 4 aylık olacak

Mmtklndr

Benim kedimde tekir günde iki kez çiş ve iki kez kaka yapıyor

gece18

2 kez kaka yapar. Çişi ise yedigi sulu mama miktarına göre değişir. 3-4 ü buluyor.

KimJeongguk

Bizim oğlan 6 gün sonra 2 yaşına girecek kısır. Günde 2 kez çiş 2 kez kaka yapıyor.

Mirabonibon

Bizimki gunde 1 kaka 3,4 idrar yapiyor