Çip Taktırma

yagmur3545

Veterinerimiz çip taktırmanın ileride sağlık sorunlarına yol açabileceğini, bu nedenle tavsiye etmediğini söyledi. Konu hakkındaki görüşlerinizi öğrenebilir miyim?

7 CEVAP

bsclk77

Ben 6 aralıkta taktırdım, böyle bir şey söylemedi veteriner hekin, ilçe tarım bakanlığında taktırdım oradaki hekimde ilgiliydi böyle bir şey söylemedi, gerçi devlete bağlı bir kurum devletin emrine karşı bir şey söylemez diye düşünüyoeum bilemedim

Lorelei94

7 aydir çipi var bir sorun yaşamadık ve veterineri de oyle bir şeyden bahsetmedi. Ne gibi sağlık sorunlarıymis acaba merak ettim simdi.

Balimlilac

Yurt dışında yaşayan arkadaşlarımın tüm patili dostlarında senelerdir çip var. Mr, tomografi vs çekilenler oldu hiç bir sıkıntı yarattığını duymadım. Çip konusunda da buradaki hiçbir veterinerin olumsuz konuştuğunu duymadım.

GzdeAkbuz

Git yt da dobida veterineri izle adam doğruyu yanlışı dobra dobra anlatıyor valla ötekiler daha neyin ne olduğunu bilmiyor.

yagmur3545

Kist oluşumuna neden olabileceğini söyledi veteriner. Ben de internette çiplerin radyasyon yaydığını ve kansere neden olabileceğini okudum, tabi doğruluk payını bilmiyorum.

cat_expert

Radyasyon kanser olayı yalan, izole pasif rfid çip çünkü. Yani avrupa'da yıllardır kullanılan çiplerden, çiplerin kanser yaptığına sağlık sorunları yarattığına dair bir araştırma ve veri yok.

Mmkz

Benim kedimde 3 senedir var bir sorun yaşamadık