Paw Paw Gurme Mama

cadihanim

Mrb kizlar paw paw gurme mama kullanan varmı sokaktaki bebekler yermiii yada önereceğiniz renkli taneli uygun fiyatlı mama var mi

7 CEVAP

aslihan_e

Paw paw balıklıyı daha çok severek yiyorlar. Komşumuz Enjoy alıyor ama kediler ne zaman yese ağır ishal oluyor. Paw Paw'da hiç öyle bir sorun görmemiştim. Bir tık fiyat arttırılırsa balıklı King'i de seviyorlar.

aslihan_e

Ben de renkli olayını anlayamadım. Kediler için renk önemli değil ki hem gıda boyası o.

salihaondag8

Ben bir ara hem ev hemde sokak kedilerine trendline kullandım yavru olan tavuklu olanı sevdiler ve ayrifa birde pawpaw kullandım tavuklusunu daha çok sevdiler uygum fiyatlı sokak canları için oneririm alacaksanız bir sikitni yaşamadım 🤗

Palyaco

Renkli taneli mama almayın vermeyin onun yerine dr.sanchi veya trendline kuzulu en cok severek yedikleri trendline kuzulu

Cennet29

Neden renkli arıyosunuz anlamadım. Renkli olması iyi değil.
Ben sokağa econature balıklı kullanıyorum.

cadihanim

YouTube baktım paw paw ve trendline hiç iyi değilmiş trendline gurme bakiodum şuan catplus bakiorum

GzdeAkbuz

Scafiyy, Scala, dr.sacchi, Econature, goldi, jetix, goody, honey, mama sanatı, champion, ozzy.