Yavru Kediye Hangi Ayda Malt Vermeye Başlamalıyız

Mmtklndr

Kedim 4 aylık malt vermem uygun olur mu?
Ya da hangi aralıklarla ne kadar vermem gerekiyor

16 CEVAP

amillaaa

6 aylıkken verebilirsiniz. Kullandığınız malta göre değişir kullanım sıklığı.

6 ay öncesi kitten gimcat kullanabilirsin sorun olmaz faydası olur

gece18

Ben 5-6 aylıkken başlamıştım.

KimJeongguk

Biz 4 aylık olduğunda Gimcat Kitten paste kullandık 4-5 ayda bitirdik tüpü sonrasında Gimcat'in kendi maltından devam ettik 1 yılı geçkin de Gimcat kullanıyoruz malt olarak çok memnunuz biz.

blue_hpood

malttan ziyade kedi çimi daha mantıklı geliyor bana. ufak bir saksıya biraz ekebilirsiniz. hem de doğal:)

Fistik23

6 aylıken kusmuştu onda vermeye başladık

Emirckr

Biz Gimcat Kitten Paste kullanıyoruz şu an;5 aylık.
7-8 aya kadar Kitten’la devam edip daha sonra Gimcat’in maltına geçmeyi düşünüyoruz.

Mmtklndr

Teşekkür ederim

Mmtklndr

Teşekkür ederim

Mmtklndr

Teşekkür ederim

Mmtklndr

Çok teşekkür ederim

Mmtklndr

Teşekkür ederim kedi çimini de deneyeceğim

Mmtklndr

Teşekkür ederim

Mmtklndr

Teşekkür ederim

Mmtklndr

Teşekkür ederim