Kediler İçin Mama Ve Kum

Kbrwxx

Kedi sahiplenecegim pek bilgim yok hangi markadan alacagim hakkinda biraz uygun olursa sevinirim önerebileceğiniz kum ve mama var mı ortalama ayda kaç kg gider?

5 CEVAP

eltarcin

Mama: Instinct, Orijen, Acana, Applaws, Naturea, Now Fresh, Go!
Kum: Fiyat performans açısından iyi olduğunu düşündüğüm *********nın kumu. Paraya kıyarım diyorsanız Ever Clean'da güzel bir kumdur.
Ne kadar yeter?: Tek kedi ile ayda yaklaşık 2-2,5 kg mama gider. Kum ise 10L 2 ay gideceğini düşünüyorum.

kedici

Bonacibo,profine,N&D,britcare,Acana&Orijen (bu gerçekten çok iyi :) ve yukarda adını yazmaya üşendiğim mamalar (: kum hakkında pek bilgim yok

Feronia

Çok kötü bir mama, kesinlikle almayın.

Merloli

Mama olarak Acana,Orijen,N&D daha uygun fiyatlı ise Go! yu yada Profine yi öneririm.Kum olarakta bence en iyisi Everclean bunun dışında Pisipisi de iyi topaklanıyor.

Kbrwxx

Pro plan nasıl bi mama?