Kedi Yıkama

NehirC

Kedimi yıkamam gerekiyor. Neyle yıkamamı önerirsiniz? Pet şampuanı alacak vaktim yok.

5 CEVAP

kedici

dalinle yıkayın sakın insanların kullandığı şampuanlardan kullanmayın :) Yıkamak zorunda değilseniz sadece kuru şampuan ile temizleyin,o da yok ise bebek pudrasıyla tüylerindeki kokuyu veya ıslak mendille patilerini temizleyebilirsiniz

NehirC

Köpeğim dışarıdan çamurlu geldi, kedimin üzerine atladı. Kedim de çamur oldu kuru şampuanla olmaz. :( Dalin zarar verir mi cildine? Ya da yarına kadar bekleyip bir pet shoptan pet şampuanı mı alsam?

eltarcin

Bence şimdilik varsa bebek ıslak mendiliyle silin. Yarını bekleyin derim. 1 günden bir şey olmaz.

pongul

evde sirke varsa sirkeli ilik su hazirlayin ilikca o suyla durulayin. legen varsa icine koyup ovabilirsiniz. iyice havluyla kurulayin. yarin da yikarsiniz.

NehirC

Köpeğimi yıkadım ama kedim yerinde durmadı kendini suya sokmadı. Nasıl yıkayabilirim girmiyor bir türlü? Islak mendille olmuyor.