Lütfen Yardım Edin Çok Acil

iremmiraa

Köpeğim hiçbir şey yemiyor. 2 aylık yavru ve 1 haftadır benimle. Kuru mama, yaş mama her şey denedim. Ev yapımı mama bile denedim. Enjektör ile beslemeye çalışıyorum tükürüyor. Asla tutmuyor verdiğim şeyleri. Veterinerin verdiği ilaçlarla zor ayakta duruyor. Enerjisi 0 tuvaleti için bile ayakta duracak gücü kalmadı. Lütfen yardım edin ölecek ellerimde

8 CEVAP

Anonymus985465

Hasta hayvan yemez. Hemogram yapıldı mı?
Acil serum verilmeli.
24 saat hizmet veren veteriner klinikleri/hayvan hastanesi bulun lütfen.

Anonymus985465

Veterinerinizi arayıp durumu anlatın. Ulaşamazsanız hayvan hastanesine götürün. Yoğun bakımlık durumu olabilir.

Cennet29

Veteriner ne söyledi? Özel ve işini iyi yapan bir veterinere mi götürdünüz

Anonymus985465

Gidebileceğiniz Veterinerlik Fakültesi varsa, götürün lütfen

ffercin

gençlik hastalığı mı acaba?

Efekilic

Bence acilen farklı bir veterinere götürün ve hemen kliniğe yatırın

iremmiraa

Parvovirus tedavisi görüyor, 3 gün serum tedavisi uygulandı ve 4 gündür de ağızdan ilaç tedavisine geçildi. Toparlayacak gibiydi veterinerimiz de olumlu görünüyor demişti ama bı anda tersine döndü her şey

iremmiraa

Köpeğimizi bu sabah kaybettik arkadaşlar...