Çis Kokusu Onerileri

Seak

Önceden tek bir alana çişini yapardı. Yaptığı her yeri kapattim esyalarla en son koltuga yapmış oturunca buram buram koku geliyor ve beynimiz uyusuyo artik kokudan. Bende çareler tukendi önerisi olan?

4 CEVAP

MarsMaya

Koku için öneri verebilirim ancak, Migros'ta indirimdeyken HiPet'in temizleme spreyini aldım. Kutuda koku geçene kadar art arda uygulama yapabileceğimiz yazıyor. İlk kullanımda koku baya azaldı ama henüz ikinci kez kullanmadım.

kısır değil mi kediniz. kumu kum kabı mı problemli niçin etrafa yapıyor belki de hasta çiş yaparken zorlanıyor enfeksiyonu var bunu anlatmaya çalışıyor vs. önce buna bir çözüm bulun mutlaka. koku için de sholk remuvr gibi ürünlere bir bakabilirsiniz yorumlarıyla beraber işinize yarayacak olanı bulabilirsiniz.

Suraemir

Vallahi berbat birşey çözüm bulamadınız mı? Yani kum kabı, kumu, hastalık varsa hastalığı, kızgınlık gibi belirtilerse kısırlaştırma, ortam değiştirme, eve yabancı kişiler gelmesi istemediği birşey yapılma, sevmeme yalnızlık canı sıkılması gibi sebepler çok, çocuklarda da aynısı oluyor

Suraemir

Vallahi berbat birşey çözüm bulamadınız mı? Yani kum kabı, kumu, hastalık varsa hastalığı, kızgınlık gibi belirtilerse kısırlaştırma, ortam değiştirme, eve yabancı kişiler gelmesi istemediği birşey yapılma, sevmeme yalnızlık canı sıkılması gibi sebepler çok, çocuklarda da aynısı oluyor