Tuvalet Sorunu

Fistik23

Kapalı tuvalet yan tarafından çiş sızdırıyor kumu çok yüksek koydum ondan mı acaba yada tuvalet kedime küçük mü geliyor bu sorunu yaşayan var mı sarı leke olarak görmesem farkına varamazdım idrar kokusu yok ama hijenik açıdan kötü nasıl başarıyor tuvaletinden oraya getirmeyi çişini anlmadım tuvaletini asla dışarıya yapmaz çok temizdir 2 seferdir tuvaletin yanından akıyor

4 CEVAP

GzdeAkbuz

Benim kedide ne kadar fazla kum koysam bile kazarak dibe illa plastiğe yapar sonrada bazen kazıyarak temizlemek zorunda kalirim milletin kedisi gömmeye üşenir bizimki tuvaletin içinde kazı çalışması yapıyor

Fistik23

İçinden dışarayı sızıyor tuvalettin alt taraf ve üst kapak birleşim noktasının arasından

Sezgek

Aynı model kum kabı kullanıyoruz biz de böyle bir sıkıntı yok acaba geçirdiğiniz poşet üst ve altın birbirine tam girmesini mi engelliyor ama bunun dışında kediniz de çişini kumdan çok sanki kabın yan duvarına yapıyor gibi çünkü kuma yapsa o kadar sızdırmaz niye böyle bir şey yapıyor ondan emin değilim

Fistik23

Kedim çişini hep aynı yere yapar küçüklüğünden beri başka yere yapmaz dişi olduğu için yana denk getirebiliyor her halde