Köpekte Tırnak Batması

consina

Mahallede bir köpek var patisinin kenarındaki tırnağı kıvrılıp batmış battığı yer şişmiş kanamış, büyük bir köpek veterinere nasıl götürürüm bilmiyorum küçük bir şey için de barınağı aramak istemiyorum ne olduğu belli değil. Kendim kessem enfeksiyon vb bir risk olur mu ne yapabilirim

2 CEVAP

simbakedi

enfeksiyon olabilir çünkü orada açık da olsa yara kalacak. barınak değil de belediye veterineri yok mu? oraya götürme imkanınız olursa harika olur açıkçası orada hemen kesip temizleyip size geri verirler. eğer siz götüremezseniz bile belediye gelip alıyor, sorup onlara eşlik de edebilirsiniz

consina

İl kocaeli