Arkadaşlar Kedim Birden Yemekten Kesildi Asırı Zayıfladı Ve Gözderide İntihaplandı Napabilirim

rmys-akca

Bulundugum yerde veteriner yokKalın Yazı

5 CEVAP

Yemek yemekten kesilmesi ciddi bir hastaliktan dolayi olabilir.bundan dolayi mutlaka veteriner kontrolunden gecmesi gerekir gozu iltihapli demissiniz veterinere goturun viral bir seyden kaynakli ve belirtileri yavas yavas cikiyor olabilir.

Mirmirsu

Veterinere götürün sizin yapacaginiz bir sey yok. Nasil ki bizler hastalik belirtileri verince doktora gidiyoruz hayvanlarimizi da veterinere götürmeliyiz.

Rabiaustun

Karin ağrısı olabilir. Sürekli bu şekilde duruyorsa eğer. Benim paşamda da ayni şey söz konusuydu. Ağaçtan düşmüş meğerse kuzucuk. Evden kacinca...

Rabiaustun

Karin ağrısı olabilir. Sürekli bu şekilde duruyorsa eğer. Benim paşamda da ayni şey söz konusuydu. Ağaçtan düşmüş meğerse kuzucuk. Evden kacinca...

Merloli

Acilen veterinere götürmelisiniz ancak eğer gidemiyorsanız zayıflama için vitamin destekli ve iştah açıcı şeyler satılıyor ,kullanabilirsiniz iltihaplanma için ise göz damlaları var onlarla tedavisini yapabilirsiniz ama en mantıklısı hezaman için veterinere götürmek.