Kedim Kızgınlığa Mı Girmiş?

MinelG

Arkadaşlar kedim biraz asabiydi ama büyüdükçe sakinlemişti şimdi çok daha fazla sinirli oldu.Sürekli bağırıyor evde bir şey değişmedi onu rahatsız edebilecek hiçbir şey olmadı.Yaklaştığım anda üstüme atlayıp deli gibi ısırmaya kollarımı çizmeye başlıyor.Otururken bir anda yüzüme saldırıyor.Hem çok asabi hem de bağırıyor.7 buçuk aylık dişi kedim kızgınlıkta mı yoksa başka bir şey mi var?

4 CEVAP

BanuYuzgec

Benim kedim de aynı davranışları sergiliyor 5,5 aylık ve 2 kez girdi kızgınlığa sizinki de kızgınlığa girmiş olabilir.

MinelG

Ne yapacağımı şaşırdım oynayıp kafasını dağıtmak istiyorum yine saldırıyor bu aralar hiç anlaşamıyoruz

BanuYuzgec

Çok zor bir durum biz de aynı şeyleri yaşıyoruz hiç bir şey fayda etmiyor, seviyorum olmuyor, oyun oynatıyorum olmuyor, ilgisi hep ellerimde ayaklarımda hatta kafamda olduğu için her yerim çizik içinde. Biraz büyüdükten sonra kısırlaştırmayı düşünüyorum belki o zaman sakinleşir. Size de sabır diliyorum :)

MinelG

Teşekkür ederim ben de biraz daha büyümesini bekleyeceğim mecbur sabredicez artık :)