Açık Satılan Mama

Cerenatmaz

Merhabalar. Bu gün petshopa uğradım ve açık satılan N&D mamasının kilosunu 35 tlye satıldığını öğrendim. Fiyat normal mi. Eğer normalden uygunsa sizce bunda bir sıkıntı olabilir mi

7 CEVAP

sekersoytolga

Açıkta satılan mamaların olayı genel olarak şudur;kargo getirirken paket taşınırken paket patlamış yada son kullanma tarihine az kalmıştır. Çöpe atılmasındansa sizin de söylediğiniz gibi fiyatlara itelerler genelde. Ama tabi tanıdığınız bildiğiniz temizliğine güvendiğiniz birisiyse alınabilir. Onun dışında klasik atasözümüz “ucuz etin yahnisi yenmez” kediniz köleğiniz o mamayı beğenmeyebilir taze değilse,uzun süredir duruyosa malum hava kış rutubetten dolayı küf gibi göremediğiniz şeyler olabilir falanlar filanlar. Öyle bi hata yapmayın derim

Nurbaran

Bence almayın petshopta satılan mamalar taze değil bence. İlk başlarda ben de aldım oğlum severek yedi sonradan onda ağız kokusu ishal başladı. Emin olmadığınız yerlerden almayın derim.

frankpug

fiyat konusunu bilemem pek ama açık olduğu için ne zaman paketlendiğini bilemeyiz son üretim tarihi yakın veya geçmiş olabilir şahsi fikrim

frankpug

fiyat konusunu bilemem pek ama açık olduğu için ne zaman paketlendiğini bilemeyiz son üretim tarihi yakın veya geçmiş olabilir şahsi fikrim

Cerenatmaz

Teşekkür ederim :)

busrasari

ben eminönünden açık mama alıyorum royal canın sabah gidiyorum adam paketı yanımda açıyor zaten istedğim kiloda alıyorum kedimde yiyor zaten sağlıgında da tuvalrtındede sorun yok

ecetuqce

Ben daha yeni 10 kg nd aldım 303 tl yani kilosu 30 tl falan tekabül ediyor açık mama almanızı önermem açıkçası son tüketim tarihi yakın olan mamaları açık olarak satıyorlar ve üzerine diğer mamalar ile de karıştırılabiliyorlar