Kedilerinizin Severek Yediği Kuru Ve Yaş Mamalar

salihaondag8

Arkadaşlar şuana kadar kedilerinizde kullandığınız kuru ve yaş mamalardan en çok hangilerini iştahla ve çok severek yedi soylermisiniz cevaplarsaniz çok teşekkür ederim 🤗

19 CEVAP

Anonymus985465

Daha ucuz mamalarınyedikten sonra ishal, mantar , ... oldular, allerjik reaksiyon gösterdiler. Mamadan ettiğim tasarrufun on mislini veterinerlere harcadım.
Tavuk, kıyma haşlayamadığım günlerde konserve mama yediriyorum.

Busraclkk

Kuru olarak Purina one veriyorum yas mama olarakta tavuk göğsü, patates, havuc haslayıp rondodan gecirip veriyorum

Cennet29

Kuru mama unıque somonlu, nd balıklı, proplan somonlu. Yaş mama da felix bütün kediler yiyo ama sakın alıştırmayın içinde şeker var. İçerisinde şeker olmayan et içeriği fazla olan mamalardan tercih etmeye çalışın. Yada evde kendiniz yapabilirsiniz

Anonymus985465

Sanabelle, Bozita kuru mamalar
Schesir, nd, natura, nutri feline, animonda carmy, vets plus, meo balıklı yaş mamalar

salihaondag8

@hamlet cevabın için teşekkür ederim düşük bütçeli olarak peki hiç kullanıp çok sevdiği kuru ve yaş mama oldumu olduysa onlarida söylersen sevinirim

salihaondag8

Tamamdır ozaman cevapların için teşekkürler 🤗

stellabennett

Nutri kuru mamayı iştahla yemişti ama çok değil yaş mama olarak da Acana ve Miamor çorbalardan seviyor sadece

MarsMaya

Bütçemize göre deneyip onların da çok severek yediği mamalar şunlardı:
Kuru mama olarak- mystic, royal canin, nutri feline, felicia
Yaş mama olarak- nutri feline, bozita, club4paws

MarsMaya

Sokak kedisi veya ev kedisi diye ayırmadan tüm kedilerimizin silip süpürdüğünü gördüğüm mamalar ise Unique, Mito ve Misscat kuru mamaları bestpet, felix ve purina gold gourmet, mırmır
Aralarından bazıları çok sağlıklı içeriklere sahip olmasa da aç kalmalarından iyidir diyip vermek zorunda kalıyorum.

pablopicasso

Hılls, Virbac

salihaondag8

Sizede cevaplarınız icijb

salihaondag8

Teşekkürler arkadaşlar 🤗

Stlbyrk

Merhaba kuru mama çok marka denedik en son Royal canin aldım çok iştahlı ve severek yiyor. Yaş mama olarak nutri feline.

linnD

N&D cok kaliteli bir mama olmasına rağmen azar azar zorla yiyordu, baya araştırıp brit care aldik çok seviyor

salihaondag8

@linnD @stlbyrkSizede teşekkürler arkadaşlar cevaplarınız için 🤗