Evde Olan Kedinin Yanına 2.Kediyi Sahiplenme

Rabiaustun

8 aylık bir erkek kedim var. Çok kıskanç ve biraz da bencil. Beni asla paylaşmaz. Benden başkasına da gitmez. Ve 1 haftadır hasta olduğu için evin bir odasında baktığım yaklaşık 1.5 aylık dişi ve kör bir kedi var. Birbirlerine alışıp anlasabilirler mi ? Yoksa kediyi sahiplendirmek zorunda kalacağım cun

10 CEVAP

yasement

Alisabilirler. Abilik yapan cok kediye rastladim.

zeynemila

Kavga çok çıkar

zeynemila

Ben alacağınız kediyi erkek sandım pardon. Kız ise sıkıntı kesinlikle çıkmıyor

Mukaddess

Deneyin bir günde belli oluyor anlaşacak kediler yoksa mecbur sshiplendiriceksiniz çünkü evdeki kediniz hastalanır Kıskanç kedilerde bu durum oluyor

Merloli

Bence denemeden öğrenilmez bir şansınızı deneyin belki biraz uzun sürer ama ben olumlu sonuçlar oluşabileceğini düşünüyorum.

Marlo

Sizin kesiniz kısırmı??değilse çok sorun oluyor Benim kedim erkek kısır değil bir tane diş aldık kısır yedi aylık çok sorun oldu anlaşamadılar geri vermek zorunda kaldık

Ethem456

İlk olarak kavga ederler ama sonradan aynı evde (vs.)yaşayacakları için alışırlar

Melikeroglu02

Başlarda çok zorlanırsınız. Sabredebilecekseniz alın derim

Friolero

Alışmasa benim kedim alışmazdı. İki haftada alışmasa bile en azından birbirlerini görmezlikten gelirler. Tahammül etmeye çalışırlar.

Reyaura

Benim bir erkek bir dişi kedim var ilk 10 15 gün çok kavga ediyolar sonra mecbur alisiyolar. Erkek kediyle daha cok ilgilenirseniz mama kaplarini ayri tutarsaniz cok fazla sikinti olmaz elbet alisicaklar.