Kuru Mama Reddetme

aryy

Selamlar 4 gün önce dişi kedimi kısırlaştırdım iştahında hiçbir sorun yok fakat kuru mamayı reddediyor ilk iki gün sadece yaş mama verdim sonrasında kuru mamayla karıştırdım verdim afiyetle yedi bugün sadece kuru mamasını verdim asla ağzına sürmedi ne yapmalıyım

4 CEVAP

BalOzi

Öğünler arası geçiş ve değiştirme deneyebilirsiniz, önce yaş ağırlıklı (2 öğün yaş 1 kuru) sonra o bir öğün kuruyu öğle ve sabah a taşıyabilirsiniz, özellikle sabah daha aç olucağı için daha çekici olabilir.

BalOzi

Öğünler arası geçiş ve değiştirme deneyebilirsiniz, önce yaş ağırlıklı (2 öğün yaş 1 kuru) sonra o bir öğün kuruyu öğle ve sabah a taşıyabilirsiniz, özellikle sabah daha aç olucağı için daha çekici olabilir.

gece18

Merhabalar

Bizde 1 haftaya yakındır bu problemi yaşadık. Sonra düzeldi. Sizinkide düzelir.

pablopicasso

Düzelecektir. Su içiyor mu? O zaman sorun yok. Acıkınca mecbur yiyecektir. Yada atıması farklı bir mama dememesi yapabilirsiniz. Geçmiş olsun.