Evım Mustakıl Hasırnesır Olacagım Bı Kopek Cınısı Soermısını Z

yasar71

evimiz mustakkl sizce biraz minak olucak bisey ne onerirsini z cevaplarinizi bekliyorum

6 CEVAP

Bence barinaklara bakabilirsiniz cins köpeklerden daha güzelleri çıkar belki karsiniza veya terkedilen hamile anneler istediğiniz gibi bir yavru doğurmuş olabilir bilemezsiniz :)

sekersoytolga

Eğer bahçeden kaçma imkanı yoksa ve ne çok büyük ne çok küçük olsun derseniz beagle tavsiye edebilirim. Mükemmel hareketli enerjik ve sevecendir. Bahçenizde rahat rahat oynarsınız,evin içinde de küçük olduğu için problem yaratmaz

Ayse_naz_G

Av köpeklerinden düşünebilirsiniz :)

YektopuS

Alman Kurtları Bahçeli bir evde birebir iletişimde muhteşem köpeklerdir...

minnoskoss_123

Sokö:) Birbirinden farklı özellikleri ve renkleriyle harikalar:) Hem de heryerde varlar, onlara da yuva!

laidylinda

bende size büyük ırk köpekleri seviyorsanız alman kurdu,eğer orta boy ırkları seviyorsanız beagle olabilir.ikiside sevecen ve akıllı köpekler.