Sizce Hangi Tuvalet Kabı

eessmmaa

İki kedim var 5 kilo üstü ve iriler onların tuvalet kabını değiştirmek istiyorum. Büyük ve genişçe bir tuvalet kabı arıyorum sizce hangisini almalıyım yada önere bileceğiniz farklı bir tuvalet kabı var mıdır acaba?

8 CEVAP

stellabennett

hangisinin ölçüleri daha büyükse onu almanız daha iyi olur onun dışında üçünün de özellikleri aynı gibi fark etmiyor

Rosier4

Ben ortadaki gri tuvaleti kullanıyorum gerçekten kocaman iki kedi bile sığar içine tavsiye ederim.

Ozlemcakil

En sagdakinden ben kullandim kedim buyuyunce sigmadi , ben kapaklarini cikartip kullaniyorum herkese de oyle tavsiye ederim cunku yazik butun kumu soluyorlar sonra kedilerde alerji astim cikiyor kapali tulaveti yari acik kullaniyorum ben

Ozlemcakil

En sagdakinden ben kullandim kedim buyuyunce sigmadi , ben kapaklarini cikartip kullaniyorum herkese de oyle tavsiye ederim cunku yazik butun kumu soluyorlar sonra kedilerde alerji astim cikiyor kapali tulaveti yari acik kullaniyorum ben

Muezzabalim

En iyisi ortadaki. Üçüncü resim yalnız bebek kediler için iyi ,üç kedim var iki tuvalet kabimiz var biri üçüncü resimdekinden sığmıyorlar ona büyüyünce , hep büyük olana giriyorlar , çok sıkışan olursa wc doluyken küçük olana mecburi giriş yapıyorlar 😂

Suraemir

Milo kullanıyorum epey büyük çamaşır makinesi kadar eni var tam çamaşır makinesinin yanında duruyor boyuda uzun ben küçüklükten aldım büyüyünce kolay olur bir daha değiştirmem diye

eessmmaa

BayTarcin

Benim kedim de 5 kilo üstü ve ortadaki gri olan xxl tuvalet kabını yaklaşık 1 yıldır kullanıyorum çok memnunum.