İki Gün Önce Kendime Kapının Önünde Bir Sokak Kedisi Saldırdı

MSalihs

İki gün önce kendime salak kedi saldırdı ve toparlamaya başladı hemen veterinere götürdüm orada etrafa kaçında ayağında bir şey yok dendi bana bir krem verdiler aşılarında o gün yaptırdım eve geldiğimden beri kedim yatıyor hiç yerinden kalkmıyor sadece tuvalet için kalkıyor tuvalete giderken de toparlaması devam ediyor onun dışında hareketsiz bir şekilde hep yatıyor hiçbir şey yapmıyor bu durum benim canımı çok sıkıyor bir şey olur mu kedi mi bana önerebileceğiniz bir şey var mı?

5 CEVAP

MSalihs

Sokak kedisi saldırdı ve topallıyor yanlış yazılmış.

MSalihs

Veterinerin verdiği kremi de hep yalıyor vücudunda tutmuyor

aslihan_e

Yalıyorsa yakalık alıp takmalısınız içeriği zararlı olabilir.

MSalihs

Yarın veterinere antibiyotik ve yakalık soracağım teşekkürler

MSalihs

Acaba ağrısından dolayı böyle olabilir mi