Kedimi Ağzından Öpüyorum Zararlı Mı

seymavc

Kedimi çok seviyorum ağzından bile öpüyorum o bir şey yapmıyor ama çevremdekiler bunu pis buluyor mikrop kapıcaksın diyor doğru mu?

4 CEVAP

emreovec

Aşıları tam ise birşey olmaz. Benim kedimde o şekilde yanaşır kafa sürter. Bende öperim. Daha ölmedim. Bundan önce kuşum vardı. Ağzıma girerdi. Onda da ölmedim. Birşey olmaz :)

Kjw

Bende çok yapıyorum:) Hatta kendisi gelip sürtünür,tüm yüzünü öptürene kadar bırakmaz,sağa,sola döner yüzünü çevirir:)

Ben eve gelince,birde yemeğin verince yapıyor hep,hatta yemeği bile yemiyor önce sevmemi istiyor,hayır sonra başlıyor ...

Başkalarının ne dediği pek umrumda olmaz,pis olduğunu düşünsem eve kedi almazdım. Benim kedim birde aşırı sırmaşık bişey 2 dk benden ayrı durmuyor evde nasıl dokunmayım öpmeyim Aahahah

Hilakyol

Kedilerdeki hastaliklar vb. Seyler (pire bit haric) insanlara kesinlikle bulasmaz. Ben hic bir sorun gormuyorum ki bende opuyorum :)

Marlo

Bende öpüyorum sürekli ama bence iyi değil bizden onlara ucuk va bile geçebiliyormuş virüs veteriner öyle söyledi yani kedi için bile sakıncalı olabiliyormuş bizim için ne kadar zararlı ondan emin değilim