Kendime Nasıl Alistiririm ?

Ssenaa51

Merhaba hatırlarsanız bi kedi sahiplendigimi yazmıştım yavru olduğu için biraz hareketli bize alıştığı düşünmüştüm fakat bahçeye çıkardığımızda peşinden kosturdu :D evde de çok yakın durmuyo acaba bize alışması için ne yapabiliriz ? Şimdiden teşekkürler :)

2 CEVAP

sekersoytolga

Kediyi siz kendinize alıştıramazsınız,kedi isterse size alışmış gibi davranır. Evin içindeki kişilerden sahibini kendisi seçer. Çok fazla üstüne düşmeyin ki bunaldığı için de uzak duruyo olabilir. Keyfi ne zaman isterse hiç beklemediğiniz bi zamanda gelip lönk diye kucağınıza oturabilir,bacaklarınıza sürtünebilir. Ama bu siz istediğinizde değil,kedicik ne zaman isterse olur genelde :)

Ssenaa51

Teşekkür ederim :))