Kedi Kumu Yerine İnşaat Kumuna Biraz Su Katsak Olur Mu Yoksa Sadece Ordu Kumu Mu Olacak

Ethem456

Yani bu şekilde

18 CEVAP

sekersoytolga

Biraz çakıl ve çimento da eklerseniz neden olmasın,üstüne de alçıpan yapmayı unutmayın ama :)

sekersoytolga

Bu şey değil mi ya,Kıza mesaj atıp yürüdükten sonra kız tersleyince pardon ya kuzenim yazmış diyen tayfa :D

Feronia

İntihar edip geliyorum...

SelinTuksal

sekersoytolga

AY GEBERİYORUM GÜLMEKTEN GECE GECE :DDDDDDDD

zeynepgurgen

Karadeniz'in neresinden?

eccakir

zeynepgurgen
Bu sorunun karadeniz ile ilgisini anlayamadım bir karadenizli olarak biraz açıklar mısınız?

zeynepgurgen

Beyefendide müteahhit havası sezdim

Anonymus827062

O kadar çok saçma sapan sorular soruluyor ki burada arkadaş ta sanırım bu soruyla espiri yapmak gulumsetmek istemiş;) sadece gülelim;)))

Ethem456

Hah ha ha çok komik :(:)

Ethem456

Arkadaşlar bu soruyu ben yazmadım.Herhalde kardeşimin biraz hayal gücü geniş.Benim yazmam da zaten imkansız .Sizlerden de özür dilerim

Burakvural

Burda saçma bi soru sorulmamış ki normal olan hayvan doğasındaki faaliyetleri biz insanlar evlerimize alarak kendimizce yetiştirmeye çalıştık . Ayrıca soru saçma da değil şuana kadar hangi kedi kuma pisledikten sonra hasta oldu . Demek sorun bizde bizler kedileri o kumlara alıştırdık diye doğasında olan doğall kumlara olan bağışıklık sistemlerini bozduk . Soru ne intihat ettirelecek soru ne de aptalca

Merloli

Çok sağlıksız ve mantıksız, normal kumlardan kullanmanız çok daha iyi :)

Ethem456

Aynen biraz öyle oldu ama kusura bakmayın

Ethem456

Olcay34.aynenn

yasement

Ordu'da uretiliyor kedi kumlari. Unye'de bir yerde. Onu kastetmis.