Kedim Yemeği Ağzına Alıyor Yutmuyor

Hayvanasigi0

Kedim yemeği ağzına alıyor geri çıkarıyor yutamadan hastaydı 5-6 gün yemek yemedi yemek yemeyi mi unuttu acaba o dönemlerde serumla beslendi

1 CEVAP

Anonymus985465

Bir gün dahi olsa yeterli beslenmeyen kedinin organları hasar görür.
Kedi yemeyi unutmaz. Hasta, ağrısı olan kedi yemez.
Yaş mama da yemiyorsa uzman bir vete götürün. Diş etleri/dişleri ile ilgili veya başka bir sağlık sorunu olabilir.
Yaş mamayı kuru mamayla biraz kaynamış ılık suyla blenderden geçirin ve çay kaşığı ile yedirin.