Dış Parazit Ense Damlası

Heiter

Merhaba,

İnternetten satın almak için araştırdım fakat bulamadım (****** gibi yabancı siteler hariç). O yüzden size sorayım istedim. Aşağıdaki ürünleri Türkiye'de internetten satan websiteleri var mı?

  1. Bayer Advantage II

  2. Merial Frontline Plus for Cats

8 CEVAP

Heiter

Veterinerin bize verdiği damla, Bayer Advantage II zaten. Kedilerimize uygun ilacı veterinerden öğrenip internetten almak daha mantıklı çünkü daha ucuza buluyoruz. Veterinerlerde semtten semte bile fiyat fark ediyor.

bsecnl

bu markaları tercih etmeniz sebebi nedir veteriner mi önerdi çünkü yerli üretim olanlarda var ben gayet memnunum

Heiter

Yerli üretimlerden memnun kalmadığımız için.

Heiter

@barisyu Bu siteyi hiç kullandınız mı? Güvenilir midir?

SudeYen2r

ben stronghold aldım bu siteden gayet güvenilir :) ayrıcai içinizde strgonhold kullanan var mı ? etkili 2 gün önce yaptım inş güzel bi markadır.

senaplz

Merhaba, Damla kullanmak istemenizin sebebi nedir? Bir veterinere aşı yaptırmanızın daha güvenilir olduğunu düşünüyorum. Damlanın güvenilir olmadığını söylüyor çoğu veteriner. İnternet sitelerinin güvenilir olup olmadığına emin olamazsınız çoğu kez bana kalırsa bunu veterinere bırakın uygunsanız tabiki. :)

EmineDemir

Evet kesinlikle dis paraziti internetten veya güvenilir petshoplardan alın . Ben duzenli alıp kullandım ve kedimde kaşınma belirtileri kesildi.:-)mutluyuz